Fastighetsmark till salu, Kristianstad, Åhus, Lägatan
Lägatan, Kristianstad- Fastighetsmark till salu
- 1 560 m2
- Fastighetsmark till salu
- 1 560 m2
⚡ Se all information om fastigheten och få direkt tillgång till säljarens kontaktuppgifter.
Fastighetsmark till salu, Kristianstad, Åhus, Lägatan
Fastighetsmark till salu i Kristianstad, Åhus
Information och data
Denna fastighetsmark till salu ligger i Kristianstad. Kristianstad har postnummer 29632, och ligger i kommunen Kristianstad som ligger i Skåne. Fastighetsmarken är totalt 1560 m2.
Liknande lokaler
-
66 m2 lager att hyra i Kristianstad, Åhus
- 3 900 kr. per månad
- 709,09 kr/m2/år
-
110 m2 butikslokal att hyra i Kristianstad
- 8 000 kr. per månad
- 872,72 kr/m2/år
Vanliga frågor
Statistik över utvecklingen av lediga fastighetsmarker till salu i Kristianstad under den senaste månaden
Nedan ser du utvecklingen av lediga fastighetsmarker till salu i Kristianstad under den senaste månaden. I den första kolumnen ser du datumet. I den andra kolumnen ser du det samlade antalet fastighetsmarker till salu i Kristianstad på datumet. I den tredje kolumnen ser du antal nya fastighetsmarker i Kristianstad som lagts ut till försäljning på datumet. I den fjärde kolumnen ser du antal fastighetsmarker i Kristianstad som sålts på datumet. Se även samlad statistik över alla lediga fastighetsmarker till salu i Kristianstad över tid, samlad statistik över nya fastighetsmarker till salu i Kristianstad över tid, samlad statistik över sålda fastighetsmarker i Kristianstad över tid.
| Datum | Alla fastighetsmarker till salu | Nya fastighetsmarker till salu | Sålda fastighetsmarker |
|---|---|---|---|
| 14. november 2025 | 1 | 0 | 0 |
Statistik över lediga fastighetsmarker till salu i Kristianstad
I nedanstående tabell hittar du data om utbudet av fastighetsmarker till salu i Kristianstad. Se också samlad statistik över alla lediga fastighetsmarker till salu i Kristianstad över tid, samlad statistik över nya fastighetsmarker till salu i Kristianstad över tid, samlad statistik över sålda fastighetsmarker i Kristianstad över tid.
| Fastighetsmarker | |
|---|---|
| Antal lediga lokaler | 1 |
| Antal nya lokaler sedan igår | 0 |
| Antal sålda lokaler sedan igår | 0 |
| Lediga m2 totalt | 1 560 |
| Genomsnittligt pris per m2 per år utan drift | 0 |