Denna annons är upprättad av en användare
Rapportera felHjälp oss genom att rapportera fel. Läs mer här.

Coworking centrala Göteborg

Foto levereras av Google Street View och kan vara oprecist:
  • 64954
  • Kontorshotell
  • 2 000 kr.
  • 1 - 10
  • Ja
  • Ja
  • 5 - 20 m2
  • 50
  • Inte angivet
  • 10 Platser

Kontorshotell att hyra, Göteborg Centrum, Ingenjörsgatan

[xxxxx] är ett coworking kontorshotell centralt beläget i Göteborg som passar just dig och dina idéer.
Fördelat på sex lokaler i centrala Göteborg skapar vi tillsammans ett härligt nätverk med över 100 kreativa företag och entreprenörer inom många olika områden.
Vi har lokaler på Kungsgatan, Östra Hamngatan, Södra Larmgatan samt Lindholmspiren. Välkommen att hitta ditt kontor.

Vi har fasta kontorsplatser samt flexibla platser och kontorsrum. I landskapen finns en lounge, och vi har telefonbås för den som vill prata hemligheter vi har förutom kök och faciliteter även flera stora konferensrum.

För alla platser ingår internet, kaffe, skåp, utskrifter och möjlighet att boka konferensrum. 3 månaders uppsägningstid.

Service: Bredband, Företagsadress, Förvaringsutrymme, Konferensrum, Kopieringsmaskin, Kök/lunchrum, Möblerat, Skrivare, Städning

Detta kontorshotell ligger på Ingenjörsgatan i Göteborg Centrum. Göteborg Centrum har postnummer 41119, och ligger i kommunen som ligger i Göteborg. Det är totalt 50,00 i kontorshotellet. Hyran är 2 000 per plats per månad.

Liknande lokaler